Tesla TP150240-PACK - LED prachotěsné svítidlo 1500mm + 2x LED trubice 24W, 4000K
Kanlux 23413 TEDI MAXX LED GU10-CW Světelný zdroj LED (nahradí kód 23411)
Tesla DL282440-3RW - LED podhledové svítidlo 24W, 230V, 2040lm, 35 000h, 4000K, Ra≥80, 120°
Kanlux 31236 GU10 8W-WW Světelný zdroj LED MILEDO (starý kód 31217)
Tesla - LED výklopné podhledové svítidlo 191mm, 15W, 230V, 1228lm, 50 000h, 5000K, Ra≥80, 15°
»
Zářivková
Prachotěsy
pro LED trubice
doprava možná pouze přímo od výrobce.
Zoom
Kód:
TP150240-PACK
Spotřeba:
24W
Rozměry:
1580 x 65 x 85mm
Krytí: IP65
Napětí: 220 – 240V
Frekvence: 50/60 Hz
Třída izolace:
Max. výkon: (nejsilnější trubice): 24W (x1)
Plasty jsou vysoce odolné proti UV
Odolnost do 85°C
Rozměry: 1580 x 65 x 85
Popis trubice
SMD LED trubice TESLA
Patice: T8 G13 délka 1500mm
Napětí: 230V
Příkon: 24W
Energetická třída: A+
Rozměry: 28x1500mm