O nás

  1. O nás

  2. Spolupráce s partnery

  3. Velkoobchodní spolupráce

O nás

LEDacek - je specializovaný e-shop, který nabízí certifikované zboží od renomovaných dodavatelů LED a úsporných technologií a chytrých zařízení pro domácnost. Našim zákazníkům dodáváme zboží nejvyšší kvality, šetrné k životnímu prostředí a využívající nejmodernější světové technologie.

V současné chvíli nabízíme především výrobky značky HONEYWELL, V-TAC, DIGILAMP, EMOS, ESOLITE, TESLA, Rabalux a Kanlux.

Na rozdíl od ostatních e-shopů nabízejících širokou škálu zboží z oblasti elektroniky, se specializujeme pouze na výrobky šetrné k životnímu prostředí využívající LED technologií, případně poskytující zákazníkům úspory v oblasti spotřeby energie jako jsou např. pohybová čidla, čidla spotřeby, stmívače nebo dobíjecí baterie.

V rámci našeho fungování se snažíme o šetrné zacházení s přírodními zdroji. Proto k zasílání zboží využíváme i obalový materiál od jiného zboží než s kterým obchodujeme a který získáváme od našich obchodních partnerů. Fungujeme plně na elektronické fakturaci a papírové faktury zasíláme pouze na vyžádání.

Chceme být Vaším partnerem při výběru vhodné náhrady osvětlení. Pokud si tedy nejste jisti jakou náhradu zvolit, kontaktujte nás na tel: 602 455 241 a my se Vám rádi budeme věnovat.

Spolupráce s partnery

V rámci spolupráce s externími firmami jsme schopni Vám nabídnout zpracování projektu optimalizace osvětlení Vašeho objektu včetně případné změny elektroinstalace a revize od certifikovaného revizního technika.

Úpravy elektroinstalace jsme schopni pro Vás realizovat v těchto oblastech: Praha a okolí, Kladno, Ústí n.L, Děčín, Liberec, Jablonec, Litoměřice, Roudnice, Kralupy, Louny, Most, Mělník, Rakovník a Chomutov.

Nabídka spolupráce: Pokud jste firma zabývající se elektroinstalacemi, máte prokazatelné pozitivní reference a chcete s námi spolupracovat, kontaktujte nás na e-mail: ledacek@hrlink.cz případně na telefonu 602 455 241.

Na základě uzavřené spolupráce s Interierovým studiem Hana Kroa Vám můžeme exkluzivně nabídnout především spojení moderní LED technologie s osobitým designem, který Vám paní Kroa navrhne na základě Vašeho přání a preferencí.
Pokud preferujete kreativitu oproti "konfekčním" svítidlům, jedinečnost místo univerzálnosti, zároveň hledáte soulad jednotlivých prvků Vašeho interiéru a za své peníze chcete získat odpovídající hodnotu, pak jste zde na správné adrese.

Velkoobchodní prodej

Zboží nabízíme jak koncovým zákazníkům, tak velkoodběratelům. Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás s žádostí o cenovou nabídku nebo schůzku na e-mail: ledacek@hrlink.cz případně na telefonu 602 455 241.