Tesla TP150240-PACK - LED prachotěsné svítidlo 1500mm + 2x LED trubice 24W, 4000K
Kanlux 23182 KRD6-2/63/30 Proudový chránič (starý kód 04472)
»
Zářivková
Prachotěsy
pro LED trubice
doprava možná pouze přímo od výrobce.
Zoom
Kód:
TP150240-PACK
Spotřeba:
24W
Rozměry:
1580 x 65 x 85mm
Krytí: IP65
Napětí: 220 – 240V
Frekvence: 50/60 Hz
Třída izolace:
Max. výkon: (nejsilnější trubice): 24W (x1)
Plasty jsou vysoce odolné proti UV
Odolnost do 85°C
Rozměry: 1580 x 65 x 85
Popis trubice
SMD LED trubice TESLA
Patice: T8 G13 délka 1500mm
Napětí: 230V
Příkon: 24W
Energetická třída: A+
Rozměry: 28x1500mm