Tesla TP150240-PACK - LED prachotěsné svítidlo 1500mm + 2x LED trubice 24W, 4000K
Tesla - LED prachotěsné svítidlo 1200mm + 2x LED trubice 18W, 5000K
Kanlux 26579 SHADE CK C/D/E/I-W 2M Difuzor (10 ks po 2m v balení)
Kanlux 33492 LOGI Zásuvka IP44 - grafit (starý kód 25265)
»
Zářivková
Prachotěsy
doprava možná pouze přímo od výrobce.
Zoom
Kód:
TP150240-PACK
Spotřeba:
24W
Rozměry:
1580 x 65 x 85mm
Krytí: IP65
Napětí: 220 – 240V
Frekvence: 50/60 Hz
Třída izolace:
Max. výkon: (nejsilnější trubice): 24W (x1)
Plasty jsou vysoce odolné proti UV
Odolnost do 85°C
Rozměry: 1580 x 65 x 85
Popis trubice
SMD LED trubice TESLA
Patice: T8 G13 délka 1500mm
Napětí: 230V
Příkon: 24W
Energetická třída: A+
Rozměry: 28x1500mm